OXYGEN PROMO - Emisioni 500 - 25.04.2020 ora 21:30 në Klan Kosova

5 Просмотры
Издатель
OXYGEN PROMO - Emisioni 500 - ora 21:30 në Klan Kosova

Mysafir: Shpresa Gashi, artiste
Mesazhe nga shumë miq dhe bashkëpunëtorët
Koncert online nga Ansambli Kombëtar i Këngëve dhe Valleve “SHOTA” – Kosovë
Humoristi Bujar Bobani - Buki
Street Eagles
Kuiz: Ylber Asllanaj përballë të tjerëve


Onair Media -

Follow Oxygen on…
FB:
IG:
Subscribe:

© & ℗ Oxygen & Onair Media. All Rights Reserved
Категория
Комедии онлайн
Комментариев нет.
Яндекс.Метрика