Restaurimi i VW Golf 2 | Drive Zone | 12.12.2020

0 Просмотры
Издатель
Drive Zone 2020 – Produkt I Moments Media
Çdo të shtunë ora 17:00 në Tv Klan Kosova
Facebook -
Instagram -

Të gjithë ata që dëshirojnë të jenë pjesëmarrës me veturat e tyre në emisionin tone na shkruani në facebook dhe Instagram.
Informacion rreth restaurimit të veturave. Të gjitha veturat që restaurohen brenda emisionit Drive Zone, restaurohen gratis dhe koston e mbulon prodhuesi I emisionit ‘’Moments Media & Advertising Agency’’

Marketing - +383 (0) 49 40 30 40, +383 (0) 49 40 30 38
@

#DriveZone #KlanKosova #Emision #TvShow #Vetura #Auto #Autos #Car #Cars #moto #motorcycle #Race #OffRoad #DragRace #Racing #Team #Garuesi #MomentsMedia #Kerre #Automobila #Shitje #AutoMania #Rubrika #Restaurimi #Rregullimi #Kosova #Gara #Lajme #Informacione #Ngjarje #Keshilla #Review #HillClimb #Rruget
Категория
Приключения онлайн
Комментариев нет.
Яндекс.Метрика